Program "Wybierz orygianlne i bezpieczne oświetlenie samochodowe"

OSRAM jest największym na świecie producentem oświetlenia samochodowego.
W blisko połowie nowych samochodów, wyjeżdżających z fabryk najlepszych światowych producentów, montowane są produkty naszej marki.

Dlaczego?
Najwięksi producenci samochodów, od kilkudziesięciu lat doceniają nasze doświadczenie, wysoką jakość produktów i związaną z tym gwarancję powtarzalności parametrów.
Niestety w ostatnich latach obserwujemy na rynku rosnącą liczbę produktów, które nie tylko nieudolnie kopiują nasze rozwiązania techniczne, ale również wykorzystują naszą nazwę, logo i wzór opakowania.

Z tego powodu postanowiliśmy w 2015 roku uruchomić program „Wybierz oryginalne i bezpieczne oświetlenie samochodowe”

Dzięki programowi dowiecie się Państwo:

JAK odróżnić oryginalny produkt OSRAM od podróbek

GDZIE bezpiecznie kupić nasze produkty

DLACZEGO produkty nieoryginalne mogą być niebezpieczne dla kierowców i pieszych

Mówimy STOP podróbkom

Produkty, które kopiują nasze rozwiązania techniczne, ale również wykorzystują naszą nazwę, logo i wygląd opakowania trafiają niestety także na polski rynek.

Polecamy zaufanych sprzedawców

Zaufane miejsce zakupu ma ogromne znaczenie w obliczu coraz powszechniej pojawiających się podróbek. Dlatego firma OSRAM rekomenduje miejsca, w których konsumenci będą mogli zakupić nasze produkty bez obaw o ich oryginalność.

Kampania "Żarówka czy świeczniówka"

Oświetlenie to jeden z niewielu układów samochodu, w którym kierowca może samodzielnie dokonać zmian. Zakup dobrego źródła światła, może okazać się jednak zadaniem pełnym pułapek, ponieważ coraz łatwiej trafić w sklepach na tzw. „świeczniówki”.

Chronimy logo OSRAM

W ramach działań mających na celu ochronę konsumentów przed podróbkami i produktami pochodzącymi z nielegalnego źródła, firma OSRAM prowadzi także weryfikację sieci dystrybucji.

Sprawdź czy Twoja lampa jest oryginalna

Dobierz oświetlenie do swojegio pojazdu

Akademia Bezpieczeństwa OSRAM

Znajdź oświetlenie samochodowe

© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.